Onze missie: wij willen het meest gastvrije theater van Duitsland zijn. Lees hier hoe u contact met ons kunt opnemen.

Ticket hotline

U kunt hier maandag – vrijdag van 09:00 tot 18:00 terecht

Telefoon

Fax

+49-30-2326 2323

Theaterkassa

Op grond van de Verordening tot de inperking van het coronavirus is onze theaterkassa thans gesloten.

Adres

Friedrichstadt-Palast Betriebsgesellschaft mbH
Friedrichstraße 107
10117 Berlijn

Zo vindt u ons

Adres: Friedrichstraße 107, 10117 Berlijn | Telefoon: +49-30-2326 2327 | e-Mail: happiness@palast.berlin

Adres: Friedrichstraße 107, 10117 Berlijn | Telefoon: +49-30-2326 2327 | e-Mail: happiness@palast.berlin

Sociale media

U kunt ons ook via onze sociale-mediakanalen volgen. Dan krijgt u altijd het laatste nieuws en foto’s uit het Palast.

 

  

Contactpersonen

ContactpersonenCloseMeer

Directeur

Dr. Berndt Schmidt
T: +49-30-2326 2264

E: schmidt@palast.berlin

Administratief directeur

Guido Herrmann
T: +49-30-2326 2264

E: herrmann@palast.berlin

Ballett directeur

Alexandra Georgieva
T: +49-30-2326 2267

E: georgieva@palast.berlin

Directeur jong ensemble

Christina Tarelkin
T: +49-30-2326 2332 /2493
E: tarelkin@palast.berlin

Communicatie directeur

Ghazal Weber
T: +49-30-2326 2201
E: weber@palast.berlin

Directeur Marketing & Verkoop

Natascha Lecki
T: +49-30-2326 2230
E: lecki@palast.berlin

Creatief directeur
Oliver Hoppmann
T: +49-30-2326 2464
E: hoppmann@palast.berlin

Kostuum directeur

Elisabetta Pian
T: +49-30-2326 2282
E: zuhr@palast.berlin

Muziek directeur / chef-dirigent

Daniel Behrens
T: +49-30-2326 2228
E: behrens@palast.berlin

Technisch directeur

Thomas Herda
T: +49-30-2326 2256
E: herda@palast.berlin

Leiding personeel

Katja Pötzsch
T: +49-30-2326 2244 /2303 /2304
E: poetzsch@palast.berlin

Leiding casting

Sebastian Hüchtebrock
T: +49-30-2326 2233
E: huechtebrock@palast.berlin

Foyer & event management

Constantin Lülsdorf
T: +49-30-2326 2236
E: luelsdorf@palast.berlin

Leiding technisch management

Uwe Müller
T: +49-30-2326 2234
E: mueller@palast.berlin

Leiding Gastronomie

Oliver Kawalla
T: 030-2326 2214
E: kawalla@palast.berlin

Naar boven

Door gebruik te maken van de chatfunctie stemt u in met de databeschermingsbeleid van Friedrichstadt-Palast en SnapEngage.

Live Chat