Lees hier hoe u contact met ons kunt opnemen.

 

U kunt ons ook via onze sociale-mediakanalen volgen. Dan krijgt u altijd het laatste nieuws en foto’s uit het Palast.

Ticket hotline

U kunt hier dagelijks van 09:00 tot 20:00 terecht

Telefoon

Live Chat

Fax

+49-30-2326 2323

Theaterkassa

Op dagen met een avondvoorstelling (zie speelrooster) geopend van 10:00 – 19:30 uur.

 

Overigens geopend van 10:00 – 18:30 uur.

 

Gereserveerde kaarten kunt u uiterlijk een half uur voor het begin van de voorstelling aan de kassa van het theater afhalen. Houd er rekening mee dat het uur voor het begin van een voorstelling drukker is en dat bezoekers die kaarten voor dezelfde dag kopen of afhalen dan voorrang hebben.

 

Onze theaterkassa vindt u ca. 20 m rechts van de hoofdingang van het Palast.

Live Chat

Hier kunt u direct live met ons chatten.

 

Naar de live chat

Zo vindt u ons

Adres: Friedrichstraße 107, 10117 Berlijn | Telefoon: +49-30-2326 2327 | e-Mail: tickets@palast.berlin

Adres: Friedrichstraße 107, 10117 Berlijn | Telefoon: +49-30-2326 2327 | e-Mail: tickets@palast.berlin

Sociale media

    

Contactpersonen

ContactpersonenCloseMeer

Directeur

Dr. Berndt Schmidt
T: +49-30-2326 2264

E: schmidt@palast.berlin

Administratief directeur

Guido Herrmann
T: +49-30-2326 2264

E: herrmann@palast.berlin

Ballett directeur

Alexandra Georgieva
T: +49-30-2326 2267

E: georgieva@palast.berlin

Directeur jong ensemble

Christina Tarelkin
T: +49-30-2326 2332 /2493
E: tarelkin@palast.berlin

Communicatie directeur

André Puchta
T: +49-30-2326 2201
E: puchta@palast.berlin

Kostuum directeur

Elisabetta Pian
T: +49-30-2326 2282
E: zuhr@palast.berlin

Creatief directeur
Oliver Hoppmann
T: +49-30-2326 2464
E: hoppmann@palast.berlin

Muziek directeur / chef-dirigent

Daniel Behrens
T: +49-30-2326 2228
E: behrens@palast.berlin

Technisch directeur

Franz-Josef Münzebrock
T: +49-30-2326 2234
E: muenzebrock@palast.berlin

Leiding casting

Sebastian Hüchtebrock
T: +49-30-2326 2233
E: huechtebrock@palast.berlin

Leiding personeel

Doris Plog
T: +49-30-2326 2244 /2303 /2304
E: plog@palast.berlin

Leiding technisch management

Uwe Müller
T: +49-30-2326 2234
E: mueller@palast.berlin

Foyer & event management

Constantin Lülsdorf
T: +49-30-2326 2236
E: luelsdorf@palast.berlin

Directeur Marketing & Verkoop

Natascha Lecki
T: +49-30-2326 2230
E: lecki@palast.berlin

Naar boven

Door gebruik te maken van de chatfunctie stemt u in met de databeschermingsbeleid van Friedrichstadt-Palast en SnapEngage.

Live Chat