להגיע לשם

הדרך הטובה ביותר להגיע אלינו היא בתחבורה ציבורית.

 

רכבת תחתית
קו U6 עד לתחנה התחתית Oranienburger Tor

 

רכבת פרברית
תחנת Friedrichstraße (קווים S1,‏ S2,‏ S25,‏ S5,‏ S7,‏ S75 ורכבות אזוריות), חמש דקות הליכה
תחנת הרכבת Oranienburger Straße (קווים S1,‏ S2,‏ S25), חמש דקות הליכה

 

אוטובוס
קו 147 לתחנה Friedrichstraße/Reinhardtstraße
קו 142 לתחנת Torstraße/ תחנת התחתית Oranienburger Tor

 

חשמלית
קווים M1 ו-12 לתחנת התחתית Oranienburger Tor
קו M5 לתחנת הפרברית Oranienburger Straße, חמש דקות הליכה

מקומות חנייה

לרשותכם מקומות חנייה בצמוד ל-Palast‏ – Johannisstraße/Kalkscheunenstraße– נפתחים שעה אחת לפני תחילת המופע (רק למופעים שלנו). אפשר להזמין את מקומות החנייה מראש דרך האינטרנט או באמצעות מרכז הזמנת הכרטיסים הטלפוני במספר  
49-30-2326-2327+ במחיר של 6 אירו או 4 אירו מחיר מוזל לנכים ולמבוגרים מעל גיל 65.

הזמנת מקום חנייה דרך האינטרנט ל-Palast

 

החניון הקרוב הבא (70 מקומות חנייה ציבוריים,פתוח 24 שעות) נמצא מרחק של 250 מטר מהכניסה הראשית שלנו ב-Reinhardtstraße 27a‏ (ApartHotel Residenzליד ה -Deutsches Theater). אי אפשר להזמין מראש. בקופות החניון אפשר לשלם באמצעות כרטיס EC בלבד!

כתובת: Friedrichstraße 107, 10117 Berlin |טלפון: 49-30-2326-2327+| דוא"ל tickets@palast.berlin

כתובת: Friedrichstraße 107, 10117 Berlin |טלפון: 49-30-2326-2327+| דוא"ל tickets@palast.berlin

טלפון להזמנת כרטיסים

*ניתן להתקשר אלינו מדי יום* בין השעות 20:00-09:00.

טלפון

צ'אט חי

אימייל

טלפקס

49-30-2326-2323+

*מלבד ב- 24.12 וב- 01.01.

קופת התאטרון

קופת התאטרון נמצאת כ- 20 מטר מימין לכניסה הראשית ל-Palast.

 

אנחנו פתוחים מדי יום*בין השעון 10:00–18:30.

 

כרטיסים שמורים ניתן לאסוף מקופת התאטרון עד 30 דקות לפני תחילת המופע. הקופה פתוחה עד לתחילת המופע(מועדים ושעות בהתאם ללוח המופעים). השעה האחרונה מיועדת אך ורק למבקרים שרוצים לדוגמה לאסוף את הכרטיסים שלהם מהקופה או להזמין כרטיסים למופע באותו היום.

 

*מלבד ב- 24.12 וב- 01.01.

אנשי קשרסגורעוד

מנהל אמנותי

Dr. Berndt Schmidt
טל': 49-30-2326-2264+

דוא"ל: schmidt@palast.berlin

מנהל אדמיניסטרטיבי

Guido Herrmann
טל': 49-30-2326-2264+

דוא"ל: herrmann@palast.berlin

מנהלת מחלקת הבלט

Alexandra Georgieva
טל': 49-30-2326-2267+

דוא"ל: georgieva@palast.berlin

מנהלת האנסמבל הצעיר

Christina Tarelkin
טל': 49-30-2326-2332/2493+
דוא"ל: tarelkin@palast.berlin

ראש מחלקת תקשורת

André Puchta
טל': 49-30-2326-2201+
דוא"ל: puchta@palast.berlin

אחראית תלבושות

Elisabetta Pian
טל': 49-30-2326-2114+
דוא"ל: pian@palast.berlin

מנהל קריאייטיב
Oliver Hoppmann
טל': 49-30-2326-2464+
דוא"ל: hoppmann@palast.berlin

מנהל מוזיקלי/מנצח ראשי

Daniel Behrens
טל': 49-30-2326-2228+
דוא"ל: behrens@palast.berlin

מנהל טכני

Franz-Josef Münzebrock
טל': 49-30-2326-2234+
דוא"ל: muenzebrock@palast.berlin

אחראי ליהוק

Sebastian Hüchtebrock
טל': 49-30-2326-2233+
דוא"ל: huechtebrock@palast.berlin

מנהל כוח אדם

Doris Plog
טל': 49-30-2326-2244+/2303/2304
דוא"ל: plog@palast.berlin

ראש מחלקה טכנית

Uwe Müller
טל': 49-30-2326-2234+
דוא"ל: mueller@palast.berlin

ראש מחלק שיווק

Thomas Schwemin
טל': 49-30-2326-2345+
דוא"ל: schwemin@palast.berlin

מנהל אירועים וקשרי לקוחות

Constantin Lülsdorf
טל': 49-30-2326-2223+
דוא"ל: luelsdorf@palast.berlin

גסטרונומיה

"La Diva", שילוב של בר, טרקלין ומסעדה, מציע שירות איכותי במיוחד. זהו מקום קלסי ומודרני בו זמנית, עם הדגשים עיצוביים אסתטיים, מקום נעים ומעוצב בטעם. כאן תוכלו ליהנות מתפריטים באווירה אקסקלוסיבית ואינטימית שילוו את חוויית הצפייה במופע מיוחד במינו זה.

מידע נוסף

צופים בעלי מוגבלויות

באולם ה-Palast ישנם ארבעה מקומות לכיסאות גלגלים. לולאה השראתית יכולה לסייע לכבדי שמיעה לחוות טוב יותר את המופע.

 

עוד

בטיחות

הבטיחות והרווחה של האורחים והעובדים של ה-Palast עומדים בראש מעיינינו. להלן מידע על אמצעי הבטיחות שלנו.

 

עוד

לראש הדף